Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Orkiestra Dęta Zygodowice
„Jest w orkiestrach dętych jakaś siła, bo to było tak:”

W niedzielny poranek ( 2 września 2012r.) do Zygodowic zawitała zaprzyjaźniona orkiestra dęta , grupa mażoretek, przedstawiciele lokalnych władz oraz opiekunowie z Ukrainy. Mieszkańcy Juskiwci zostali gorąco przyjęci pod swoje dachy przez członków lokalnej orkiestry dętej, jak również przez jej sympatyków, gdzie gościli 3 dni. Tego dnia odbywały się jak co roku w pierwszą niedzielę września Gminne Dożynki, które zostały zorganizowane w Radoczy.

 

czytaj dalej...
 
Piknik Zasławice

30 czerwca 2012 r. Orkiestra Dęta Zygodowice koncertowała na jubileuszu 60-lecia osiedla w Nowej Hucie, gdzie odbył się piknik pod hasłem „Jak Zasławice budowały Nową Hutę”. Na imprezie można było obejrzeć okolice Cegielni, która powstała po to, by dostarczać materiał na budowę Kombinatu i Nowej Huty, występy muzyczne, taneczne, wokalne, pokaz mody PRL, jak również samochody pochodzące z tamtym czasów, a chętni mogli wziąć udział w konkursach i zabawach. W zakładce Galeria zdjęć fotografie z imprezy.

 
Festiwal Orkiestr Dętych

Dnia 24 czerwca 2012r. o godz. 14:00 na stadionie sportowym LKS "Orzeł" w Ryczowie, odbył się I FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH DOLINY KARPIA...

 

 

 

 

 

 

 


Czytaj Dalej...
 
Święto Rodziny

Dnia 10.06.2012 r. o godzinie 15:00 w Domu Strażaka w Zygodowicach odbyło się Święto Rodziny. Uroczystość została rozpoczęta Mszą Św. sprawowaną przez ks. kanonika Tomasza Kalisza - proboszcza parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woźnikach. Na mszę przybyli licznie mieszkańcy wsi Zygodowice i okolic, a Orkiestra Dęta Zygodowice pełniła oprawę muzyczną sprawowanej Liturgii. Kolejnym punktem imprezy były prezentacje umiejętności teatralnych, muzycznych i tanecznych dzieci ze Szkoły Filialnej w Zygodowicach pod okiem grona pedagogicznego. Następnie wszyscy przybyli goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Podczas uroczystości koncertowała Orkiestra Dęta Zygodowice.

 
Święto Strażaków w Witanowicach

26 maja 2012 r. Orkiestra Dęta Zygodowice pełniła oprawę muzyczną Mszy Świętej prowadzonej przez ks. infułata Jakuba Gilwa wraz z ks. kan. Józefem Wróblem i ks. Piotrem Maroszkiem w kościele parafialnym w Witanowicach,  uroczystości wręczenia odznaczeń oraz przekazania dla OSP Witanowice samochodu pożarniczego.

 

 

 

Więcej…
 
65-lecie OSP Woźniki

W czwartek 3 maja 2012 r. Stowarzyszenie p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" uświetniała jubileusz 65-lecia OSP Woźniki.

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 następna > ostatnia >>

Strona 18 z 18
Joomla extensions by Siteground Hosting