Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
Skład Orkiestry

Lista członków Orkiestry Dętej w Zygodowicach stan na 04.02.2017

Członkowie zwyczajni :

 

L.p.   Nazwisko            imię

  1. Chudy                  Dariusz
  2. Garus                   Mateusz
  3. Garus                   Michał
  4. Kajdas                 Adam
  5. Kajdas                 Bartłomiej
  6. Kajdas                 Patryk
  7. Kajfasz                Paweł
  8. Kłaput                  Dawid
  9. Kłaput                  Seweryn
  10. Kot                      Robert
  11. Kubarek               Magdalena
  12. Mika                    Adam
  13. Mikuła                 Krystian
  14. Mrowiec              Adrian
  15. Mruczek               Daniel
  16. Mruczek               Łukasz
  17. Mruczek               Mirosław
  18. Mruczek               Piotr
  19. Oleksy                 Stanisław
  20. Olesiński              Jakub
  21. Pytel                    Edyta
  22. Mamcarczyk        Patrycja
  23. Pytel                    Grzegorz
  24. Srokosz                Kazimierz
  25. Stybak                 Katarzyna
  26. Więsyk                 Przemysław
  27. Wiktor                 Józef
  28. Wiktor                 Stanisław
  29. Wiktor                 Wiesław
  30. Wilk                     Katarzyna
  31. Zielińska              Gabriela
  32. Zieliński               Andrzej
  33. Zieliński               Jarosław
  34. Żmuda                 Marcin
  35. Janik                    Michał
  36. Długopolski         Karol
  37. Janik                    Wojciech
  38. Kajdas                 Miłosz
  39. Kot                      Karolina
  40. Kot                      Radosław
  41. Kucia                   Gabriela
  42. Majeran                Paweł
  43. Maślona               Emilia
  44. Mej                      Katarzyna
  45. Mrowiec              Łukasz
  46. Pamuła                 Daniel
  47. Pamuła                 Filip
  48. Szewczyk            Bożena
  49. Szewczyk            Katarzyna
  50. Wiktor                 Faustyna
  51. Wiktor                 Gabriela
  52. Bałys                    Kacper
  53. Ciernia                 Gabriela
  54. Ciernia                 Oliwia
  55. Dereniowska        Dominika
  56. Gierek                  Adam
  57. Łopatecka            Natalia
  58. Mej                      Karolina
  59. Pasieka                 Filip
  60. Wiktor                 Bartłomiej
  61. Zawiła                  Kamila
  62. Zawiła                  Martyna

Członkowie honorowi:

L.p.   Nazwisko            imię

  1. Knapik                 Kazimierz
  2. Mruczek               Stanisław
  3. Srokosz                Władysław
  4. Witek                   Tadeusz

Członkowie wspierający:

L.p.   Nazwisko            imię

  1. Bąk                      Barbara
  2. Bąk                      Stanisław
  3. Kurdziel               Grażyna
  4. Kurdziel               Jadwiga
  5. Kurdziel               Krzysztof
  6. Kurdziel               Tadeusz
  7. Szafran                Stanisława
  8. Ściera                   Irena
  9. Ściera                   Jan
  10. Stańczyk              Krystyna
  11. Stańczyk              Władysław
  12. Jędrocha              Maria
  13. Jędrocha              Józef
  14. Mikołajczyk         Elżbieta
  15. Mikołajczyk         Dariusz

 

Skład Orkiestry w styczniu 2012 roku:

Kapelmistrz: Daniel Mruczek

 

Kornety:

Mruczek Stanisław, Mika Adam, Zieliński Andrzej, Wiktor Wiesław, Garus Mateusz, Mrowiec Adrian, Mruczek Łukasz

Ciuba Michał, Bałys Piotr, Witek Tadeusz

 

Flety:

Zielińska Gabriela, Wilk Katarzyna

 

Klarnety:

Mruczek Piotr, Pytel Patrycja, Pytel Edyta, Kubarek Magdalena, Stybak Katarzyna

 

Saxofony:

Pytel Grzegorz, Olesiński Jakub, Żmuda Marcin, Janik Michał, Kłaput Dawid

 

Tenory:

Mruczek Paweł, Mruczek Daniel, Zieliński Jarosław, Wiktor Józef, Wiktor Jerzy, Pająk Grzegorz, Kot Robert

 

Puzony:

Wiktor Stanisław, Mikuła Krystian, Kajdas Adam

 

Alty:

Garus Michał, Więsyk Przemysław, Kajdas Bartłomiej, Kajdas Patryk

 

Basy:

Mruczek Mirosław, Kłaput Seweryn, Adamus Grzegorz, Srokosz Kazimierz

 

Perkusja:

Kajfasz Paweł, Oleksy Stanisław, Chudy Dariusz


Skład Orkiestry w 2006 roku.

 

Flety (od lewej): Katarzyna Wilk, Adriana Zycha-Gurdek, Gabriela Zielińska.

 

Klarnety (od lewej): Karol Szczygieł, Dawid Kłaput, Michał Nowak, Marcelina Jaskiernia, Krzysztof Kowalczyk, Piotr Mruczek, Grzegorz Pytel.

 

Puzony (od lewej): Seweryn Kłaput, Adam Kajdas, Marek Chudy, Daniel Mruczek.

 

Saxofony (od lewej): Marcin Żmuda, Kazimierz Knapik, Jakub Olesiński, Krzysztof Piórkowski, Krystian Mikuła, Sławomir Kowalczyk.

 

Tenory (od lewej): Jarosław Zieliński, Józef Wiktor, Grzegorz Pająk, Jerzy Wiktor, Paweł Mruczek.


Trąbki (od lewej): rząd pierwszy: Mateusz Garus, Stanisław Mruczek, Adrian Mrowiec;

rząd drugi: Wiesław Wiktor, Stanisław Wiktor, Adam Mika, Zbigniew Pająk, Andrzej Zieliński, Tadeusz Witek,

Stanisław Wójcik, Dariusz Wilk.

 

Waltornie (od lewej): Kazimierz Dubel, Michał Garus, Przemysław Więsyk.

 

Werble (od lewej): Łukasz Mruczek, Patrycja Pytel, Kinga Kowala, Dariusz Chudy.

 

Basy i Perkusja (od lewej): Mirosław Mruczek, Paweł Kajfasz, Kazimierz Srokosz, Marcin Woźniczka, Stanisław Pierzchała.