Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Orkiestra Dęta Zygodowice
100-lecie odzyskania niepodległości

W niedzielę 11 listopada Orkiestra brała udział w gminnych obchodach świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości, które rozpoczęły się Mszą Św. w kościele pw. Św. Joachima i Anny w Tomicach, którą sprawowali ks. proboszcz Aleksander Kasprzyk oraz ks. rezydent Edward Daleki...

Więcej…
 
Gminne dożynki - Witanowice

W niedzielę 2 września Orkiestra uczestniczyła w gminnych obchodach dziękczynienia za udane plony, które rozpoczęły się uroczystą Mszą Św., której przewodniczył ks. proboszcz Józef Wróbel w kościele w Witanowicach. Następnie wszyscy przybyli udali się w korowodzie na plac znajdujący się pod budynkiem OSP Witanowice, gdzie odbyły się liczne przemówienia i występy.

 

 

 

Więcej…
 
Boże Ciało

W czwartek 31 maja 2018 r. Orkiestra Dęta Zygodowice podzielona na grupy brała udział w obchodach Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w trzech okolicznych parafiach: parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woźnikach, parafii Św. Mikołaja w Witanowicach oraz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bachowicach.

 
Majówka 2018

W niedzielę 29 kwietnia późnym popołudniem liczna grupa członków Stowarzyszenia p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" grała pieśni majowe przy przydrożnych kapliczkach ku czci NMP w Zygodowicach, co stanowi długoletnią tradycję i przyciąga uwagę wielu mieszkańców, jak również przejezdnych przez malowniczą miejscowość. W tym roku orkiestra dodatkowo zagrała u Pani Małgorzaty Wilk, w podziękowaniu za długoletnią pomoc na rzecz stowarzyszenia oraz u byłego kapelmistrza Stanisława Mruczka z okazji okrągłego jubileuszu urodzin.

 


Więcej…
 
Wielkanoc

W Niedzielę Wielkanocną o godz. 6:00 Orkiestra Dęta Zygodowice podzielona na dwie grupy uświetniała nabożeństwa obwieszczające Dobrą Nowinę o zmartwychwstaniu Jezusa, w dwóch sąsiadujących miejscowościach - w kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woźnikach oraz kościele p.w. Św. Mikołaja w Witanowicach.

 
Nabór do Orkiestry Dętej

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 18
Joomla extensions by Siteground Hosting