Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Orkiestra Dęta Zygodowice
Jubileusz OSP i MDP - Witanowice

Dnia 30 maja 2015 r. Stowarzyszenie p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" uświetniało uroczystość 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej oraz 50-lecia Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Witanowicach, która rozpoczęta została polową Mszą Św. prowadzoną przez ks. Proboszcza Józefa Wróbla oraz ks. Wikariusza Bogusława Nagel...

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Majówka 2015

W czwartek 30 kwietnia późnym popołudniem Orkiestra Dęta grała pieśni majowe przy przydrożnych kapliczkach ku czci NMP w Zygodowicach, co stanowi długoletnią tradycję. W grupie uczestniczyli najmłodsi muzycy, którzy po raz kolejny wystąpili publicznie wraz z całym składem orkiestry. Przemarsz przez miejscowość i występy przy 6 kapliczkach cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców jak również przejezdnych, a najmłodszym uczestnikom sprawiło to ogromną radość i mobilizację do dalszej nauki gry na instrumentach dętych.

 
III Koncert Kolęd i Festiwal Potraw Regionalnych

Dnia 6 stycznia 2015 r. dzięki przychylności ks. proboszcza Józefa Wróbla w kościele parafialnym w Witanowicach został zorganizowany "III Koncert Kolęd". Impreza powstała z inicjatywy Orkiestry Dętej z Zygodowic, która do wspólnego kolędowania zaprosiła zaprzyjaźniony Chór "Harmonia" z Kobióra oraz lokalny zespół "SILENCE". Wydarzenie przyciągnęło do Świątyni dużą liczbę mieszkańców Witanowic, jak również okolicznych miejscowości, wśród których znaleźli się księża proboszczowie tutejszych parafii oraz władze samorządowe Powiatu Wadowickiego, Gminy Kobiór i Gminy Tomice, a cały przebieg imprezy przedstawiał Maciej Mrowiec.

 

 

Więcej…
 
Hej kolęda, kolęda

Tradycyjnie jak co roku, liczna grupa muzyków z Orkiestry Dętej z Zygodowic uświetniała swą grą uroczyste Msze Św. - Pasterkę w Parafii Św. Mikołaja w Witanowicach oraz Eucharystię Bożego Naradzenia w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woźnikach. Obchodom uroczystości towarzyszy zawsze kolędowanie u ks. Proboszcza Tomasza Kalisza oraz u sympatyków Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie w swoich domostwach.

Więcej…
 
Odpust ku czci św. Mikołaja oraz Sakrament Bierzmowania

Dnia 7 oraz 8 grudnia 2014 r. Stowarzyszenie p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" pełniło oprawę Mszy Świętych w Parafii Św. Mikołaja w Witanowicach. W niedzielę o godz. 11.30 odbyła się zewnętrzna odpustowa Uroczystość Św. Mikołaja - Patrona Parafii, natomiast w poniedziałek podczas Uroczystości Niepokalanego Poczęcia N.M.P., która rozpoczęła się o godz. 17.00 młodzież przyjęła Sakrament Bierzmowanie z rąk Eminencji ks. kard. Stanisława Dziwisza.

 
Ogłoszenie o wyborze instruktora
wtorek, 07 października 2014 21:21

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Projekt pod nazwą Doposażenie Stowarzyszenia p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" w  instrumenty muzyczne, organizacja warsztatów muzycznych i imprezy - "Koncert Kolęd i Festiwal Potraw Regionalnych- Witanowice 2015" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013:
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 18
Joomla extensions by Siteground Hosting