Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Orkiestra Dęta Zygodowice
Gminne Dożynki - Lgota

W pierwszą niedzielę września odbyła się dziękczynna Msza Św. w kościele parafialnym w Witanowicach, po której wszyscy przybyli pomimo niekorzystnej aury udali się na tereny dawnej szkoły w Lgocie, gdzie kontynuowane było świętowanie obchodów gminnych dożynek...

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Odpust Woźniki

Dnia 15 sierpnia 2017 r. Orkiestra pełniła oprawę muzyczną odpustowej Mszy Św. w Parafii Wniebowzięcia NMP w Woźnikach.

 
Uroczystośći św. Floriana Lgota - Witanowice, Zygodowice - Woźniki

We wtorek 2 maja Orkiestra Dęta brała udział w obchodach uroczystości św. Floriana w miejscowości Witanowice. Ze względu na niekorzystną pogodę nie odbył się przemarsz spod remizy OSP Lgota pod kościół parafialny...

 

 

 

 

 


Więcej…
 
Majówka 2017

W niedzielę 30 kwietnia późnym popołudniem liczna grupa członków Stowarzyszenia p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" grała pieśni majowe przy przydrożnych kapliczkach ku czci NMP w Zygodowicach, co stanowi długoletnią tradycję i przyciąga uwagę wielu mieszkańców, jak również przejezdnych przez malowniczą miejscowość.

 
Wielkanoc

W Niedzielę Wielkanocną o godz. 6:00 Orkiestra Dęta Zygodowice podzielona na dwie grupy uświetniała nabożeństwa obwieszczające Dobrą Nowinę o zmartwychwstaniu Jezusa, w dwóch sąsiadujących miejscowościach - w kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woźnikach oraz kościele p.w. Św. Mikołaja w Witanowicach.

 
Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku. Dla członków orkiestry stworzona grupa, gdzie można śledzić terminarz prób, planowanych występów itp.. Kliknij w logo, by otworzyć stronę w nowej karcie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 18
Joomla extensions by Siteground Hosting