Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Orkiestra Dęta Zygodowice
Nowa pozycja Menu

Nasze Menu wzbogaciło się o nową pozycję "70 - Lecie Stowarzyszenia", w której można prześledzić historię Orkiestry na przestrzeni 70 lat.

 
Odpust Witanowice

W niedzielę 3 grudnia Orkiestra Zygodowice uczestniczyła w uroczystej sumie odpustowej ku czci Św. Mikołaja w Witanowicach pod przewodnictwem ks. infułata Jakuba Gila. Podczas Eucharystii zostały wręczone "Albumy wspomnień najstarszych mieszkańców Parafii Witanowice" dla Seniorów 80+, gdyż uroczystości towarzyszyło zakończenie obchodów Jubileuszu 700-lecia Wsi i Parafii Witanowice.

 
99 rocznica odzyskania niepodległości

10 listopada br. Orkiestra Dęta Zygodowice miała okazję wystąpić w części artystycznej obchodów 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, która odbyła się w Radoczy. Wszyscy przybyli mogli wysłuchać repertuaru przygotowanego przez orkiestrę, jak również zobaczyć nowe umundurowanie, które było sponsorowane ze środków Gminy Tomice.

 

 

 

 

Więcej…
 
Złote i Diamentowe Gody - Radocza 2017

W sobotę 11 listopada 2017 r. w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Radoczy odbyła się uroczysta jubileuszowa Msza Św., na którą zostało zaproszonych 20 par małżeńskich, które świętowały 50-cio i 60-cio lecie zawarcia związku małżeńskiego...

 

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 19 listopada 2017 21:16
Więcej…
 
Charytatywny Piknik dla Helenki

1 października 2017r. Stowarzyszenie pn. "Orkiestra Dęta Zygodowice" brało czynny udział w charytatywnym pikniku dla Helenki z Podolsza, która potrzebuje pomocy by wygrać walkę z białaczką.

 
XXV Pielgrzymka Rodzin

W niedzielę 10 września jak co roku, orkiestra pełniła oprawę muzyczną jubileuszowej Mszy Św. XXV Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej. Tegoroczne obchody pod przewodnictwem Abp Jędraszewskiego, przeżywano pod hasłem "Cały Twój, Maryjo"

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 18
Joomla extensions by Siteground Hosting