Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Orkiestra Dęta Zygodowice
Ślub i wesele Edyty i Stanisława

24 października 2015r. Stowarzyszenie pn. "Orkiestra Dęta Zygodowice" na zaproszenie Edyty oraz puzonisty Stanisława miała zaszczyt brać udział w uroczystości zaślubin oraz weselu, które rozpoczęto pod domem Pana Młodego. Mile przyjęta grupa wykonała kilka utworów dla przybyłych gości pod domami narzeczonych oraz uświetniła momenty błogosławieństwa pieśnią "Serdeczna Matko". Po Mszy Świętej, która odbyła się o godz. 15:00 w kościele Parafialnym Św. Wojciecha i Jerzego w Zatorze, skąd pochodzi Pani Młoda, wszyscy zgromadzeni udali się na przyjęcie weselne do remizy OSP Woźniki. Grupa przyjaciół, która została ciepło przyjęta, wręczyła prezent dla nowożeńców, oraz zagrała koncert dla wszystkich przybyłych gości.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Ślub i wesele Patrycji i Piotra

10 października 2015 r. na zaproszenie klarnecistki Patrycji oraz Piotra, Orkiestra Dęta Zygodowice miała przyjemność brać udział w ceremonii zaślubin oraz przyjęciu weselnym, które rozpoczęto pod rodzinnym domem Pani Młodej. Stowarzyszenie urozmaiciło przybyłym gościom czas spędzony w Zygodowicach, w oczekiwaniu na błogosławieństwo Młodej Pary oraz wykonało pieśń "Serdeczna Matko". Po Mszy Św., która została odprawiona w kościele parafialnym Patrycji przez ks. proboszcza Tomasza Kalisza o godz. 15:00, wszyscy przybyli goście udali się do remizy OSP w Woźnikach, gdzie odbyło się przyjęcie weselne, podczas którego nowożeńcy otrzymali prezent oraz orkiestra wykonała mały koncert dla biesiadujących.

 

 

Więcej…
 
Wycieczka do zakopanego

 

 

W piątek 18 września 2015r. wczesnym popołudniem, muzycy, osoby towarzyszące oraz sympatycy orkiestry udali się na wycieczkę do stolicy Tatr. Pierwszym punktem wyjazdu był pobyt na termach w Bukowinie Tatrzańskiej, który przyniósł każdemu uczestnikowi podróży wiele radości. Następnie cała grupa udała się do miejscowości Murzasichle, gdzie została zakwaterowana w pensjonacie „U Gąsienicy”. Kolejnego dnia zaraz po śniadaniu wszyscy udali się do Palenicy Białczańskiej, skąd wyruszyli z przewodnikiem w kierunku Morskiego Oka. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, udało się pokonać dystans 18 km. Po powrocie i obiadokolacji właściciele domu wypoczynkowego zorganizowali spotkanie towarzyskie w Chałupie Góralskiej, gdzie wycieczkowicze zostali ciepło przyjęci. Ciekawym punktem biesiadowania był występ Gospodarza Pensjonatu, który przez stroje regionalne, muzykowanie i śpiew przedstawił historie i kultury panujące w miejscowości Murzasichle, na przełomie lat. Następnie orkiestra dała mały nieoficjalny koncert, po czym rozpoczęła się zabawa. Ostatniego dnia pobytu po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu wszyscy udali się zdobywać Kasprowy Wierch, a potem zwiedzić zespół dworsko-parkowy w Kuźnicach.

 
XXIII Pielgrzymka Rodzin - Kalwaria Zebrzydowska

 

 

W niedzielę 13 września 2015 r. Stowarzyszenie p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" pełniło oprawę muzyczną uroczystej Mszy Św. koncelebrowanej pod przewodnictwem Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza. XXIII Pielgrzymce Rodzin przyświecało hasło: "Miłosierdzie w moim domu".

 
Uroczystość Bożego Ciała

W czwartek 4 czerwca 2015 r. Orkiestra Dęta Zygodowice podzielona na grupy brała udział w obchodach Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w trzech okolicznych parafiach: parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woźnikach, parafii Św. Mikołaja w Witanowicach oraz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bachowicach.

 
Prymicje

31 maja 2015 r. Orkiestra Dęta Zygodowice uczestniczyła w uroczystościach prymicyjnych ks. Pawła Ochockiego w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Woźnikach.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 18
Joomla extensions by Siteground Hosting