Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj1
Wizyt w tygodniu13
Wizyt w miesiącu113
Łącznie wizyt41021

Imieniny

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Orkiestra Dęta Zygodowice
Zebranie Sprawozdawcze za rok 2016

Dnia 4 lutego 2017 r. w remizie OSP Zygodowice odbyło się zebranie sprawozdawcze z działalności Stowarzyszenia p.n. "Orkiestra Dęta Zygodowice" za 2016 rok, w którym uczestniczyli wójt Witold Grabowski wraz z Małżonką, radni Gminy Tomice na czele z przewodniczącym Zygmuntem Szymczakiem , członkowie honorowi, wspierający oraz zwyczajni, rodzice członków orkiestry oraz sympatycy...

 

 

 

Więcej…
 
Hej kolęda, kolęda - Zygodowice 2017

W sobotę 7 stycznia 2017 r. o godz. 15:00 odbyło się wspólne kolędowanie w którym uczestniczyli: Wójt Gminy Brzeźnica Bogusław Antos, Wójt Gminy Tomice Witold Grabowski, Przewodniczący Rady Gminy Tomice Zygmunt Szymczak, ks. proboszcz Tomasz Kalisz, radny Rady Powiatu Wadowickiego Józef Łasak, Sekretarz Gminy Tomice Ryszard Góralczyk, radni Rady Gminy Tomice: Daniel Mruczek, Zbigniew Kwarciak, Paweł Adamik, Szymon Putek i Maciej Mrowiec, Kierownik Powiatowego Oddziału Doradztwa Rolniczego w Wadowicach Mirosława Antos, sołtysi: Bogusława Kubarek, Jerzy Rzepa, Jan Kwarciak i Jarosław Strózik, okoliczne Koła Gospodyń Wiejskich i inni.

 

 

Więcej…
 
Z kolędą przez pokolenia - SP Woźniki

W Uroczystość Trzech Króli - 6.01.2017 r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Woźnikach odbyło się spotkanie pod nazwą "Z kolędą przez pokolenia", zorganizowane przez dyrekcję wraz z gronem pedagogicznym, radę rodziców oraz uczniów szkoły podstawowej w Woźnikach.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia członkowie Orkiestry Dętej Zygodowice pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, które przyniosą Wam radość i odpoczynek, oraz aby nadchodzący rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

 
Odpust Witanowice

W niedzielę 4 grudnia Orkiestra Dęta Zygodowice w licznym składzie uświetniała liturgie odpustową ku czci św. Mikołaja w kościele parafialnym w Witanowicach. Dzięki korzystnej pogodzie jak na obecną porę roku, uroczystej Eucharystii towarzyszyła procesja wokół Domu Bożego.

 
Uroczystość Wszystkich Świętych

We wtorek 1 listopada, członkowie orkiestry uczestniczyli w obchodach uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym w Woźnikach, gdzie o godz. 11:00 odbyło się Nabożeństwo w Kaplicy cmentarnej, które sprawował ks. Proboszcz Tomasz Kalisz.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 18
Joomla extensions by Siteground Hosting